Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje podmiotom nie będącym Konsumentami albo Przedsiębiorcami Indywidualnymi (np. spółki kapitałowe i osobowe, instytucje, itd.).

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Zwracany produkt najlepiej, aby posiadał folie ochronne na ekranie oraz bransolecie, a także plomby chyba, że uniemożliwiają zapoznanie się produktem np. napisy znajdujące się na folii, logo itp. kolorowe naklejki, ale należy je dołączyć z powrotem do zestawu. Jeśli przezroczysta folia / szkło ochronne z ekranu zostało ściągnięte, klient nadal może odstąpić od umowy i dokonać zwrotu, ale zwracany produkt nie będzie produktem pełnowartościowym. Wartość zwracanego produktu zostanie w tym przypadku obniżona do wartości towaru używanego od -20% do -50% w zależności od stopnia  zużycia produktu, aby otrzymać pełen zwrot, zwracany produkt nie może być noszony, klient może zapoznać się z produktem do takiego stopnia jak w sklepie stacjonarnym.

2. Poinformuj nas o zwrocie produktu e-mailowo na kontakt@i-watches.pl tytułując e-maila „zwrot + numer zamówienia” dołączając do załącznika skan / zdjęcie wypełnionego „Odstąpienia od Umowy”, które znajduje się poniżej do pobrania. Odstąpienie od umowy możesz wysłać także listem poleconym na adres Maciej Chołuj Machonet, ul. Kołątajew 38, 63-410 Ostrów Wielkopolski.

3. Zabezpiecz dobrze zwrot (sztywny pudełko kartonowe, folia bąbelkowa lub inny wypełniacz) odeślij zakupiony produkt jako paczka rejestrowana ubezpieczona. Na paczce długopisem napisz Zwrot + Numer zamówienia oraz naklej etykietę, którą otrzymasz od przewoźnika Poczta Polska, DPD, InPost itp.
Adres do zwrotu: Maciej Chołuj Machonet, ul. Kołątajew 38, 63-410 Ostrów Wielkopolski

4. W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu. Sprzedawca ma prawo obniżyć wartość zwracanego towaru w przypadku gdy zostanie zdjęta przezroczysta folia ochronna przed zarysowaniem z wyświetlacza lub bransolety, a także plomby (wartość w tym przypadku jest obniżana do wartości towaru używanego). Wartość towaru jest także obniżana w przypadku zarysowań, uszkodzeń wywołanych przez użytkownika, braku elementów, które były dołączone do zestawu.  Zdjęcie przezroczystych foli ochronnych przed zarysowaniem z wyświetlacza czy bransolety,  nie jest potrzebne do sprawdzenia cech i funkcjonalności urządzenia.  Jedynie w przypadku folii lub zabezpieczeń, które zasłaniają ekran (napisy, logo itp.) lub nie pozwalają na przymiarkę, można takie folie ściągnąć w celu zapoznania sie z produktem, ale należy je dołączyć z powrotem do zestawu. Klient może sprawdzić towar w taki sposób na jaki pozwoli jemu sprzedawca w sklepie stacjonarnym. 

5.  Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

Poniżej możesz pobrać formularz odstąpienia od umowy, który dołączysz do przesyłki lub prześlesz drogą elektroniczną.

 

-> FORMULARZ POBIERZ TUTAJ <-

 

Uwaga! Nie odbieramy przesyłek pobraniowych. Pieniądze wpłacamy na numer konta podany w formularzu.